Anahtarlama ve Yönlendirme (Switch ve Router)

Sürdürülebilir ve gözle görülür yarar sağlayan bir ağ altyapısını oluşturmak elinizde. Bununla çalışanlarınızın verimini artırırken hedef kitlenize sunduğunuz hizmetlere de artı değer katabilirsiniz. Bizim buradaki görevimiz, operasyon maliyetinizi düşürmek ve bunu yaparken de üretkenliği artırmaktır. Bizim diğer kullanıcılarla bağımızı kuran anahtarlayıcılar (switch) ve yönlendiriciler (router) ağların temelidir. Başlangıçta sadece veri taşımak amaçlı ortaya çıkan her iki ürün, günümüzde ses ve görüntüyü de ileterek iletişimdeki yerlerinin ne kadar önemli olduğunu gösterdiler. 10/100 fast ethernet, 10/100/1000 gigabit ethernet, 10GigE, 40GigE bağlanabilir özelliklerine sahip geniş ürün yelpazesiyle ağlarınızı kurmaya hazırız.

Veri Güvenliği (Firewall)

Kurumunuzun özel bilgilerinin güvenliğini ne kadar sağlamaktasınız? Oluşturacağımız bir güvenlik duvarıyla kurumunuzun koruma altındaki ağını, korumasız olan internet gibi ağlardan istenmeyen trafiği keserek ayırabiliriz. Bunun yanı sıra güvenlik gereği istediğiniz trafiği izletir ve kontrol ettirebiliriz. İnternet tehditlerini kontrol ederek, spam, casus yazılım ve kullanıcı virüslerin ağınıza zarar vermesini önleriz.

Cisco TelePresence: Gelecek nesil video konferansı

Cisco TelePresence; İlgili kişilerin bulunduğu yerde,  yüz yüze ve daha etkili görüşmeler gerçekleştirebileceği gelecek nesil video konferansıdır. TelePresence, yatırımcıların işletmelerini dönüştürmeleri, yeniliği hızlandırmaları ve az zamanda çok iş gerçekleştirmeleri için yeni yöntemlerle birlikte çalışmalarını destekleyerek onları işbirliği ve video deneyiminin merkezine getiriyor.

IP Santral ve Telefonlar

Günümüzdeki rekabetçi ortamda, büyüyen ve gelişen kurumunuzun refleksi yeterli mi? Seçtiğiniz teknolojinin refleksinize katkısı nedir?  Gelişen ve büyüyen kurumun yığılan iletişim elemanlarıyla hantallaştığı ve yavaşladığı görülüyor. Ses, veri ve görüntü hizmeti altyapısını tek bir ağ üzerinden toplamamış olan kurumlar için IP iletişim ideal bir çözüm olarak karşımızda durmaktadır.

Kablosuz İletişim (WiFi)

Size gereksinim duyulan ya da sizin gereksinim duyduğunuz her ortamda ilgili yerlerle iletişiminizi kablosuz ağlar sayesinde gerçekleştirirsiniz. Bulunduğunuz nokta, fabrika sahası, lojistik deposu, havalimanı, marina ya da bir kent meydanı olabilir. İş yerinizden ne kadar uzakta olursanız olun, güvenli bir şekilde verim kaybı olmadan, odanızdaymış gibi bir iletişim alt yapısı hazırlarız.

Modern ve akıllı binalar için Micro Switches

Micro Swithes, ilgili montaj ortamına mükemmel entegre edilebilir. Geniş bir yelpazeye sahip olan kurulum aksesuarları ile duvar, mobilya, lambri, kanal üstü, döşeme altı uygulamalarda göze batmadan zarif bir şekilde bulunduğu ortamla bütünleşir. Kurulum bileşenleri saf beyaz, gümüş ve antrasit standart olarak mevcuttur.

Endüstriyel Anahtarlar

Endüstriyel switch, ağır ve zor saha koşullarında çalışmak üzere tasarlanmış üründür. Bu yüzden, ağır sanayi, enerji sahaları, tünel, raylı sistemler, havalimanı, otoyol, su kanalları, mobese ve benzeri alanlarda kullanımına gereksinim duyulmaktadır. IP67 (su ve toz geçirmezlik) korumasına sahip olması, -40/+85  ̊C sıcaklık aralığında çalışabilmesi, titreşim ve elektromanyetik etkilenmelere karşı mevcut olan korumalara sahip olması bu ürünlerin tercih edilmesini başında geliyor.